Infobox

Pište nám na adresu: mail@top09dobruska.cz

Najdete nás na facebooku:

TOP09 Dobruška

Najdete nás i na instagramu:

TOP Dobruška instagram

Náš tip

Připojili jsme se k výzvě.

< návrat zpět

Bc. Jan Kalenský

36 let, manažer školicího centra

fotka, Bc. Jan Kalenský


Náš lídr Oldřich Bittner každému kandidátovi položil dvě otázky.
Zde jsou Honzovy odpovědi:

Jsi absolvent žurnalistiky a Tvoje velké téma je kvalita a dostupnost dobrušského televizního vysílání. Sám točíš a stříháš, spolupracuješ na tvorbě dokumentárních filmů a tak vím, že k tomu máš určitě co říci.

Mrzí mě, že dobrušský infokanál je dostupný jen pro zhruba 700 domácností. Považuji to za diskriminační pro ty z nás, kteří nemají možnost objednat si kabelovou televizi a infokanál nenaladí. Také mě štve, že je i v 21. století problém dávat natočený materiál na internet. Moc rád bych prosadil to, abychom mohli místo nudné hodinové smyčky sledovat více kratších, ale aktuálnějších a dynamičtějších reportáží o dění v Dobrušce, a abychom si je - kdykoliv se sami rozhodneme - mohli pustit např. na internetových stránkách města.


Ve svém volném čase, kterého jako otec dvou malých dětí nemáš mnoho, se věnuješ vedení klubu Awana. Co je jeho zaměřením a co Tě na tom baví?

Awana je klub pro děti od 1. do 7. třídy ZŠ. Děti v něm poznávají Bibli, hrají hry ve speciálním Awana čtverci a plní různé aktivity, které je mají připravit na život - učí se poslouchat rodiče, pomáhat potřebným, poznávat přírodu a vytvářet si zdravou hrdost na svou vlast. Dává mi smysl podílet se na výchově příští generace, která jednou bude určovat směřování našeho národa. A jako věřícímu člověku mi přijde důležité říkat ostatním, že je Bůh má rád, že jim chce dát naději, radost i smysl života.