Infobox

Pište nám na adresu: mail@top09dobruska.cz

Najdete nás na facebooku:

TOP09 Dobruška

Najdete nás i na instagramu:

TOP Dobruška instagram

Náš tip

Připojili jsme se k výzvě.

< návrat zpět

Ing. Miloš Zetek

54 let, jednatel společnosti v oboru strojírenství

fotka, Ing. Miloš Zetek


Náš lídr Oldřich Bittner každému kandidátovi položil dvě otázky.
Zde jsou Milošovy odpovědi:

Jsi majitelem úspěšné firmy střední velikosti, která působí v regionu. Nesídlí však v Dobrušce. Myslíš si, že je Dobruška vhodná lokalita k sídlu firmy podobné té Tvojí? Jsou zde vůbec pro vznik dobré podmínky? Co může město dělat lépe?

Naše strojírenská firma má od roku 2016 sídlo Bačetíně, kam jsme se z důvodu možnosti dalšího rozvoje přestěhovali z pronajatých prostorů v Dobrušce. V samotné Dobrušce jsme nenašli vhodný objekt, který by nám toto umožnil v dohledné době. Dobruška je i nadále naše zázemí jak po stránce úřední, tak i volnočasové.

Co by město mohlo dělat lépe pro rozvoj podnikání? Mělo by vytvářet dobré podmínky pro podnikání i život v Dobrušce a jejím okolí, zejména pozitivním přístupem k firmám i živnostníkům.


Myslím si obecně, že v komunální politice chybí hlas a pohled osob, které nemají živobytí závislé na příjmech z veřejných rozpočtů. Vážím si proto, že jsi se rozhodl kandidovat. S jakým tématem jdeš opět do voleb?

V Dobrušce bydlím již skoro 30 let. Z hlediska zaměstnavatele mám určitě jiný pohled na komunální politiku, mám jiné představy o jejím fungování ve vztahu k soukromému sektoru. To velmi souvisí s vlastním rozvojem města, jakým směrem se bude Dobruška ubírat. Rád bych žil v takové Dobrušce, která bude přívětivá jak ke svým obyvatelům a firmám, tak i ke všem návštěvníkům, kteří k nám zavítají. K tomuto bych rád pomohl svými zkušenostmi, názory i prací.