Infobox

Pište nám na adresu: mail@top09dobruska.cz

Najdete nás na facebooku:

TOP09 Dobruška

Najdete nás i na instagramu:

TOP Dobruška instagram

Náš tip

Připojili jsme se k výzvě.

< návrat zpět

David Urban DiS.

23 let, student

fotka, David Urban, DiS.


Náš lídr Oldřich Bittner každému kandidátovi položil dvě otázky.
Zde jsou Davidovy odpovědi:

Jsem rád, že Tě mohu představit jako jednoho z nejmladších kandidátů v těchto volbách v Dobrušce. Proč ses rozhodl kandidovat?

Kandidovat jsem se rozhodl v okamžiku, kdy jsem si uvědomil, že nestačí o problémech či nedostatcích pouze mluvit. Došlo mi, že je důležité konat. Proto jsem vyhledal příznivce strany TOP09 v Dobrušce a nabídl jim pomoc. Chceme společně nedostatky odstraňovat a podílet se na vývoji našeho města Dobrušky.


Jak vnímáš zájem mladých lidí Tvého věku o politiku?

Abych pravdu řekl, tak si myslím, že zájem o politiku nemají. Nabývají pocitu, že se jich politika netýká, což je velký omyl, politika je ovlivňuje více, než si myslí. Ale není to pouze jejich vina. Doma se o politice nemluví a ve škole se jí moc nevěnují. To jim dává pocit, že není důležitá. Ale zastávám názor, že vše se dá změnit. Proto bych chtěl pomoci s tím, aby studenti o politiku získali zájem. Chci pozvat do Dobrušky politicky známé osobnosti, třeba našeho poslance Dominika Feriho, který jezdí po školách a přednáší na různá témata, nebo mladým umožňuje prohlídku Poslanecké sněmovny.