Infobox

Pište nám na adresu: mail@top09dobruska.cz

Najdete nás na facebooku:

TOP09 Dobruška

Najdete nás i na instagramu:

TOP Dobruška instagram

Náš tip

Připojili jsme se k výzvě.

< návrat zpět

Radka Svobodová

44 let, obchodní zástupce v oboru stavebně-technických instalací

fotka, Radka Svobodová


Náš lídr Oldřich Bittner každému kandidátovi položil dvě otázky.
Zde jsou Radčiny odpovědi:

Velice příjemně mě překvapilo, jak rychle jsi se zorientovala v oboru stavebně technických instalací, krátce poté, co jsi v něm začala působit. Rád se na Tebe obracím s technickými dotazy a vždy dostanu kvalitní odbornou odpověď. Bylo pro Tebe náročné zapracovat na sobě a nadchnout se takto pro nový obor?

Moc děkuji za pochvalu, které si moc vážím. Zas tak těžké to nebylo. Práce v novém oboru mě velice baví. Ráda se učím nové věci, poznávám nové lidi a ráda cestuji. Beru to jako takovou osobní výzvu. V mém oboru pracují převážně muži, ale i ženy se zajímají a mají rády technické obory.


Vím také, že každou životní zkoušku bereš spíše jako podnět k posouvání a zlepšování sebe sama. Musela ses naučit zdravém životnímu stylu a dnes chceš informace, které jsi získala, poskytovat dále, lidem, kterým by mohly pomoci. Mohla bys to trochu přiblížit?

Jsem ráda, když můžu pomoci, protože vím, jak je těžké odejít z nemocnice s doživotní diagnózou. Člověk má pocit bezmoci, beznaděje a strach, že bude na všechno sám. Musí změnit komplexně celý svůj životní styl a to může být těžké. Proto ráda předávám zkušenosti, které pomohly i mně, dál. Když pak mám zpětnou vazbu, že doporučení a rady byly užitečné, jsem velmi ráda. A to vlastně pomáhá i mně.